LÆNESTOLE, 2 stk. 1930'erne.

LÆNESTOLE, 2 stk. 1930'erne.
172373. LÆNESTOLE, 2 stk. 1930'erne.

Ryghøjde 83, sædehøjde 42 cm.

mindre slitage og en stol mangler stang på armlænet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 83, sædehøjde 42 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 679