SMYKKESKAB Asiatisk 20. århundrede.

171410. SMYKKESKAB Asiatisk 20. århundrede.

42 x 27 x 13 cm.

mangler et par streger, slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

42 x 27 x 13 cm.

mangler et par streger, slid.

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 1.088