HAVEBORD, støbejern og sten, omkring 1900.

170853. HAVEBORD, støbejern og sten, omkring 1900.

Rektangulær løs stenplade med hvidmalet støbejernsbund. Rigt dekoreret med blandt andet poteende.

Skive med revner. Kantstødt.
Ridser / Overfladeslitage/ flagende maling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skive med revner. Kantstødt.

Antal besøg: 1.806