BARS BERY. Tempera.

BARS BERY. Tempera.
1706393. BARS BERY. Tempera.

Kvinde med spejl. Signeret 38x34 cm.

Mindre Overfladeslitage. Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!
1706393. BARS BERY. Tempera.

Antal besøg: 464