LOMMEUR og ARMANDUR.

LOMMEUR og ARMANDUR.
170145. LOMMEUR og ARMANDUR.

1 omega i nikkel.
2 sølv lommeure.
1. Certina automatisk.

Aldersslitageridser og skader på urskive, revnet glas.

Få foretaget en gratis vurdering!
170145. LOMMEUR og ARMANDUR.

1 omega i nikkel.
2 sølv lommeure.
1. Certina automatisk.

Antal besøg: 836