STRINGBOARD, Bror Bonfils Danmark, midten af det 20. århundrede.

1699120. STRINGBOARD, Bror Bonfils Danmark, midten af det 20. århundrede.

Mål 39,5x23 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 39,5x23 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.149