CHARLES CAIN. Ætsning.

CHARLES CAIN. Ætsning.
1696256. CHARLES CAIN. Ætsning.

Bagdad Promenade. Signeret og nummereret 24/40 ex.A verso gallerilabel 11x8,5 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 467