SPISEBORD, perstorp, 1950'erne / 60'erne.

169244. SPISEBORD, perstorp, 1950'erne / 60'erne.

Stel og stel i poleret birk. Længde 94 - 170, bredde 75, højde 73 cm.

Slitage, ridser, mærker. Der mangler et stykke træindretning fra siden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.784