SOFABORD, Jakaranda, dansk design.

168898. SOFABORD, Jakaranda, dansk design.

Jacaranda træ. Stemplet og etiket mærket Danmark på undersiden. Højde 50 cm, længde 170 cm, bredde 60 cm.

Mindre ridser på bordpladen. Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.709