ELVINE OSTERMAN, olie på lærred, sign.

168038. ELVINE OSTERMAN, olie på lærred, sign.

"Vejen", 85x58 cm.

Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Vejen", 85x58 cm.

Mindre pletter.

Antal besøg: 2.134