AMERICA CASE, slutningen af det 19. århundrede.

167894. AMERICA CASE, slutningen af det 19. århundrede.

Kuffert med etiketter fra den svensk-amerikanske linje Gøteborg 1 indsatsboks med rum Højde 54 cm, længde 82 cm, dybde 50 cm.

Aldersslitage, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Aldersslitage, Brugsslitage.

Antal besøg: 6.798