SPISEGRUPPEN, 5 dele, Nyrenæssance.

167775. SPISEGRUPPEN, 5 dele, Nyrenæssance.

Bordstørrelse, længde 106, bredde 68, højde 76 cm Ryghøjden på stolene er 99 cm.

Bordet, mangler eventuelle lister på bordbenene, stød og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 733