ANSVARSFRASKRIVELSE SOFA, 1800-tallet.

164320. ANSVARSFRASKRIVELSE SOFA, 1800-tallet.

Fyr og birk. Længde 196 cm.

Slitage, en del af bagpladen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fyr og birk. Længde 196 cm.

Antal besøg: 709