MURSTEDSBORD, nyrenæssancestil, dateret 1910.

164087. MURSTEDSBORD, nyrenæssancestil, dateret 1910.

Længde 84, bredde 52, højde 80 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 862