FIGUR, træ, Lorentz Larsson.

FIGUR, træ, Lorentz Larsson.
1637834. FIGUR, træ, Lorentz Larsson.

Savmand, dateret 1954, højde 18 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 754