REVOLVER, Colt replika.

REVOLVER, Colt replika.
1637296. REVOLVER, Colt replika.

Længde 31 cm.

1 skrue på stemplet med afvisning. Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 31 cm.

Antal besøg: 896