CYLINDERHAT med HATETASKE, 20. århundrede.

163255. CYLINDERHAT med HATETASKE, 20. århundrede.

Hatt, Non plus ultra, KEC. Størrelse 57.
Hattepose, Alstermo Use.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Hattepose, Alstermo Use.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.310