HALSKÆDE, sten, sølvlås.

HALSKÆDE, sten, sølvlås.
162730. HALSKÆDE, sten, sølvlås.

Låsen er stemplet 925. Samlet længde 42 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 511