SKÅL, glas, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, sign.

162556. SKÅL, glas, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, sign.

Jordindretning. Træ kasse. Højde ca 14 cm.

Gravering "For nidkærhed og ærlighed i rigets tjeneste". Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 787