LISBETH GRÄGG. Farveætsning.

LISBETH GRÄGG. Farveætsning.
1621460. LISBETH GRÄGG. Farveætsning.

Et slot, signeret og nummereret 78/125, dateret 95, 25x39 cm.

Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramad.

Antal besøg: 903