RAYMOND WEIL GENEVE ARMBANDUR.

1619317. RAYMOND WEIL GENEVE ARMBANDUR.

Et 18 karat guldbelagt Raymond Weil damearmbåndsur.

• Mærke: Raymond Weil • Modelnr.: 5866 • Urskive: romertal • Urkasse: 18 karat forgyldt • Urkasse Mål: 27 mm ca. inkl. opruller • Kabinetykkelse: 5 mm ca.
• Båndmateriale: 18 karat forgyldt • Båndbredde: 13 mm ca.
• Skivefarve: Hvid • Urværk: Quartz Vægt: 52,4 gram.

Brugt i funktionsdygtig stand på optagelsestidspunktet Ridser på glas / mindre slidtage / aldersrelaterede mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.112