VANCEUR Armbåndsur, Royal Castle, Special Edition.

161653. VANCEUR Armbåndsur, Royal Castle, Special Edition.

Stål, kronograf. Urets diameter er omkring 3 cm. Ridser på armbåndet.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 15.399