CYKEL, 26", UMF Hardy 3.

CYKEL, 26", UMF Hardy 3.
1612617. CYKEL, 26", UMF Hardy 3.

Skivebremse for og bag.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Ikke funktionstestet. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skivebremse for og bag.

Antal besøg: 3.597