SKÆNK, Chippendale stil.

SKÆNK, Chippendale stil.
161219. SKÆNK, Chippendale stil.

Længde 111 cm, bredde 49 cm, højde 84 cm.

Brugsslitage, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 736