SALON MØBLER, 4 dele, rokoko stil, 20. århundrede.

160812. SALON MØBLER, 4 dele, rokoko stil, 20. århundrede.

Rødt betræk, sofa, bord, 2 lænestole, fodskammel medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.166