SIKKERHEDSSKAB, Diplomat, 20. århundrede.

160783. SIKKERHEDSSKAB, Diplomat, 20. århundrede.

Længde 40, bredde 44, højde 51 cm. nøgle og kode i informationsskranken.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 782