ANDRÉ BEAUDIN. Pen-og-blæk tegning.

1598314. ANDRÉ BEAUDIN. Pen-og-blæk tegning.

Abstrakt komposition, signeret og dateret 48, 17x24 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 446