KONSOLSYSTEM, teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

159732. KONSOLSYSTEM, teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

To skabe med skuffer. Længde 78, bredde 34, højde 42 cm.
Hylde 6 stk. Tre skinner. Højde 176 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 1.211