BORD, teak/metal, industrielt design.

159298. BORD, teak/metal, industrielt design.

højde og sænkbar, 55 x 40 cm.

Brugsslitage og der mangler en gummifod.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde og sænkbar, 55 x 40 cm.

Antal besøg: 371