MARGIT BLIXT. Akvarel.

MARGIT BLIXT. Akvarel.
1592348. MARGIT BLIXT. Akvarel.

Blomsterstilleben, signeret og dateret, delvist skjult af ramme, 31x25 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 340