ARMBÅNDUR, Ole Mathiesen, København.

1588915. ARMBÅNDUR, Ole Mathiesen, København.

Armbåndsur i stål med hvid urskive og quartz urværk Urkasse diameter 33 mm.

Slitage og ridser, virker ikke, trænger sandsynligvis til et nyt batteri.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.244