Sæt , 7 dele, Rörstrand.

Sæt , 7 dele, Rörstrand.
158373. Sæt , 7 dele, Rörstrand.

1 tønde og 1 vase signeret Carl Harry Stålhane. 2 skåle signeret Gunnar Nylund. 1 vase signeret Sylvia Leuchovius. 1 vase signeret Bertil Vallien. 1 skål signeret Charlotte Hamilton. Højde mellem 12-2 cm.

Nylund og Stålhane 2. hånds sortering Mindre Kantstødt, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 884