ARMBÅNDUR, Nivada.

ARMBÅNDUR, Nivada.
1578791. ARMBÅNDUR, Nivada.

Nivada stålarmbåndsur Manuelt urværk Urkassediameter 35 mm Nivada wehrmachtswerk, 1576M8737 Stahlboden.

Brugsslitage Ridser og revner i glas Bearbejdet ved katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!
1578791. ARMBÅNDUR, Nivada.

Antal besøg: 1.456