PER WESTIN. Olie på lærred, signeret.

157684. PER WESTIN. Olie på lærred, signeret.

Mål 82 x 65 cm.

Let brugs lukning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 82 x 65 cm.

Let brugs lukning.

Antal besøg: 4.256