SALONSKAB, eg, renæssance, rigt skåret.

157401. SALONSKAB, eg, renæssance, rigt skåret.

højde 255, bredde 155, dybde 66 cm.

Brugsslitage, finerfald på pladen og dele ikke skruet på.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.008