IDA RYDELIUS. TÆPPE, rulleark 202x134.

155549. IDA RYDELIUS. TÆPPE, rulleark 202x134.

Monogram signeret IR.

Brugsslitage, beskadigelse af kant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Monogram signeret IR.

Antal besøg: 1.660