SKRIVKLAFF, gustaviansk type, 1800-tallet.

155442. SKRIVKLAFF, gustaviansk type, 1800-tallet.

Længde 91 cm, højde 96 cm, bredde 40 cm.
Egetræ.

Renoveret og suppleret, ridser og blå mærker.
Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Egetræ.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 806