1543809. ANSCHÜTZ. 1451 kal. 22LR #1449673.
Bouncer Tysk Repeater. Lavet af Anschutz. Mod 1451. Klaiber 22lr. Ref nr. 1449673. Tønde længde 57 cm. Aftageligt magasin. Justerbart syn. Stempel med pistolgreb. Kikkertsigte Fontaine 4x monteret.
Emfanget mangler låg til justering af urskiverne. Mindre ridser på stempel.
God stand.
God stand.