DISPLAYSKAB, eg, 1930'erne / 40'erne.

153977. DISPLAYSKAB, eg, 1930'erne / 40'erne.

Højde ca 140, længde 110, bredde 31 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.100