VAS, flusglas, begyndelsen af det 20. århundrede.

153798. VAS, flusglas, begyndelsen af det 20. århundrede.

Højde 30,5 cm.
Med blå bugtende slange og gulddekoration.

Overfladeslitage. Guld indretning slidt. Mindre Kantstødt i munden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 30,5 cm.

Antal besøg: 677