FLASKESTATIV, Nysølv, 2 flasker, ca 1920-30'erne.

153073. FLASKESTATIV, Nysølv, 2 flasker, ca 1920-30'erne.

Flasker af skåret krystal, højde 40 cm.

mindre brugsspor, en flaske med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 719