COMMODITY, første halvdel af det 20. århundrede.

152882. COMMODITY, første halvdel af det 20. århundrede.

Træ, marmorplade. Længde 56, bredde 40, højde 70 cm.

Tidligere malet, topstykke mangler, mindre ridser på sten og i træ.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 840