LUFTPISTOL, The Webley, model Mark1.

1521965. LUFTPISTOL, The Webley, model Mark1.

Luftpistol Engelsk Make Webley&Scott Mod. Mark1 kaliber 4,5 mm.
Længde ca 21 cm.
Original æske med tilbehør.

Brugsslitage, mærker og ridser.
Æsken med tapede hjørner.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 21 cm.
Original æske med tilbehør.

Æsken med tapede hjørner.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 698