GULDRING. 23K. Samlet vægt 12,4 gram.

151897. GULDRING. 23K. Samlet vægt 12,4 gram.

Stemplet JET, Stockholm, G7 (1909) Med gravering Størrelse 19,5 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.435