LEGETØJ, motorcykel, Schuko "Curvo 1000".

151615. LEGETØJ, motorcykel, Schuko "Curvo 1000".

Fremstillet i Tyskland US-Zone, motorcykel med driver, litografisk metalplade. Med original æske. Længde 13 cm.

Mindre farveslitage, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.816