LEGETØJ, Arnold "Boby".

LEGETØJ, Arnold "Boby".
151614. LEGETØJ, Arnold "Boby".

Fremstillet i Tyskland US-Zone, motorcykel med abe, litograferet metalplade. Med original æske. Højde 10 cm.

Mindre farveslitage, nøgle mangler. Tapet og knækket pap.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.505