ERNA ROSENSTEIN. Pen-og-blæk tegning.

1509283. ERNA ROSENSTEIN. Pen-og-blæk tegning.

Surrealistisk komposition. Signeret og dateret 1965 17x26 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.282