GARDINER lavet af træ, 1970'erne.

1498949. GARDINER lavet af træ, 1970'erne.

5 dele længde 90 cm med ringe 8 dele længde 66 cm med ringe 2 løse dele.

Brugsslitage, 4 ringe mangler på 2 dele, dele ser ud til at mangle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.801