HAVEUR, sten, med grotesker, 20. århundrede.

149336. HAVEUR, sten, med grotesker, 20. århundrede.

Højde 23 cm Diameter 30 cm.

Aldersslitage, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 23 cm Diameter 30 cm.

Aldersslitage, revner.

Antal besøg: 1.090