PIANOPALL, første del af det 20. århundrede.

148556. PIANOPALL, første del af det 20. århundrede.

I træ, sort med rundt sæde på 4 fod, med drejeligt sæde, hæve og sænke.

Brugs- og aldersslitage, mindre malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.191